Naša spoločnosť zameraná primárne na predaj detského sortimentu, ako aj potrieb pre mamičky vznikla v roku 2008.

Aj my sme rodičmi, preto detailne rozumieme potrebám našich najmenších a mamičiek. Zároveň si uvedomujeme finančné náklady spojené s rodičovstvom, preto prinášame na trh projekt, ktorý vám ušetrí čas aj peniaze.

Momentálne ponúkame viac ako 1100 druhov rôzneho sortimentu pre tých najmenších, ako aj pre mamičky a oteckov so zárukou tej najlepšej kvality. Plánujeme našu ponuku pravidelne rozširovať a v blízkej dobe dosiahnuť 2000 produktov v našom sortimente. Všetok ponúkaný tovar máme skladom, preto vám ho vieme expresne doručiť.

Podľa našej filozofie je pre nás na prvom mieste spokojnosť nášho zákazníka, či už s ponúkaným sortimentom, cenou, ale aj kvalitným a flexibilným zákazníckym servisom a prístupom. Veríme, že u nás nájdete to, čo hľadáte, nakúpite a my sa postaráme o to, aby ste sa k nám opäť radi vrátili.

Primárnym cieľom našej spoločnosti je naplniť všetky očakávania zákazníkov a dosiahnuť ich maximálnu spokojnosť a zážitok z každého nákupu.

Máte otázku alebo potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je tu pre Vás!

Neváhajte nás kontaktovať e-mailom na: info@kidmarket.sk, alebo telefonicky na info linke: 0905 40 70 40 (PO-PIA od 9:00 do 17:00).

Máte nejakú špeciálnu požiadavku na produkt a ten sa nenachádza v našom eshope? Pošlite nám email na info@kidmarket.sk a s radosťou Vám tovar ponúkneme a doručíme v čo najkratšom čase.

Kontakt na nás

Adresa

CREATIVE TRADE s.r.o., Masarykova 22 (vchod do areálu z ul. Dostojevského) 080 01 Prešov

Info linka

0905 40 70 40

Email

info@kidmarket.sk