Každým rokom krajšie? Tieto celebrity míňajú na zovňajšok tisíce

Pri pohľade na dokonale upravené celebritné mamičky vám zrejme napadne: ako to len robia? Okrem celého arzenálu opatrovateliek, ktorých pomoc ani netaja, im k bezchybnému výzoru pomáhajú i služby tých najlepších.

Ako prvé si posvietime na kaderníkov. Bývalá prvá dáma USA Hillary Clinton či herečka Halle Berry nedajú dopustiť na šikovné ruky Sally Hershberger. Dostať sa do kresla renomovanej hair stylistky nie je vôbec jednoduché. Objednávky prijíma minimálne dva mesiace vopred a rozhodne si ju nemôže dovoliť každý. Veď len podstrihnutie rozštiepených končekov vás v jej salóne vyjde na viac ako 400 eur.

Orlando Pita

Rodený Kubánec sa rozhodol usadiť v New Yorku a dobre urobil. Založil tu najdrahší kadernícky salón sveta, ktorý si obľúbila nielen herečka Kirsten Dunst, ale i spevácka diva Madonna. V oblasti vlasového stylingu patrí k absolútnej špičke, čomu pochopiteľne zodpovedá aj jeho cenník. Ak by sme to mali povedať obrazne, iba za prehrabnutie vlasov si bez mihnutia oka vyúčtuje 600 eur.

Frédéric Fekkai

Kaderník Frédéric Fekkai je vďaka dvadsaťročným skúsenostiam v obore skutočnou kapacitou. Za ten čas zriadil takmer desiatku luxusných kaderníckych salónov, v ktorých sa o vlasy stará zvučným menám, akými sú Kim Basinger či Liv Tyler. Ani tu sa váš účet s najväčšou pravdepodobnosťou nedostane pod 500 eur. A to je reč o nenáročných úpravách typu umytie vlasov bežným šampónom, prípadne ich milimetrové skrátenie.

Pri hriešne drahých účesoch ešte na moment ostaneme. Ak by ste chceli mať vždy štýlový a nápaditý zostrih ako Rihanna, z výplaty si odložte zhruba 1 500 eur týždenne. Pokiaľ je reč o koncertom turné, jej osobná kaderníčka Ursula Stephen si rozhodne príde na svoje. Za jediný deň totiž dokáže zarobiť v prepočte 2 500 eur. Jednou z dám, ktorej vlasy sme v čase vysielania televízneho seriálu Priatelia chceli mať azda všetky, je aj Jennifer Aniston. Ani tá neváha minúť za služby kaderníka hotový majland. Tomu vlastnému – Chrisovi McMillanovi, po týždňovej pracovnej ceste v Európe poslala na účet až 36 000 Eur.

Ani kozmetika nezaostáva

Hviezdy nešetria ani na iných častiach tváre a tela. Ak je reč o peelingu pokožky, respektíve úprave nechtov, finálne sumy sa taktiež šplhajú do astronomických výšok. Posúďte sami. Už samotný diamantový peeling znie na prvé počutie luxusne. Ide o jednu z najdrahších kozmetických procedúr sveta s použitím pasty z nadrobno rozdrvených diamantov a rubínov. Tá sa votrie do pleti, ktorú následne obrúsi ako peeling, rozjasní, spevní a detoxikuje. Na koniec je pokožka vyživená a hydratovaná pleťovou maskou z kyseliny mliečnej. Cena ošetrenia sa pohybuje okolo sumy 6 600 eur.

Inou kozmetickou vychytávkou pre majetnejšie dámy, ktorá stojí za zmienku, je maska z 24-karátového zlata. Tá sa k nám rozšírila z Japonska a v súčasnosti ju možno vyskúšať v salónoch po celom svete. Jej podstata spočíva v ošetrení pleti vysoko účinným hydratačným sérom. Po tom sa na pokožku položia plátky zlata a nechajú pár minút pôsobiť. Unikátnosť masky spočíva v schopnosti podporiť rast buniek a obnoviť tvorbu elastických vlákien. Vďaka tomu býva pokožka viditeľne hladšia a pružnejšia. Procedúru si nevie vynachváliť napríklad úspešná tenistka Serena Williams a platí za ňu necelých 600 eur.

Prehliadku najdrahších skrášľovacích procedúr sveta uzatvoríme manikúrou Glitz & Glamicure. Sprevádza ju náležitá pozornosť personálu. Kvôli jedinej zákazníčke sa obvykle zavrie celý salón. Na klientku potom čaká relaxačný kúpeľ, masáž a výživa nechtov s použitím prvotriednych výrobkov. Nasleduje lakovanie nechtov lakom s obsahom zlata a diamantov, pri ktorých výbere je prítomný skúsený klenotník. K tomu šampanské, kozmetické služby, kaderníčka, vizážistka a zo salóna odchádzate ako znovuzrodená. Celá zábavka stojí viac ako 20 000 eur. No ruku na srdce, ktorá z nás by takýto luxus odmietla? ?

Pridať komentár